صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت

اَوِصْتا برای روزایی که نقدی

(وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی)
  • حداقل مبلغ سرمایه گذاری 500 هزار تومان
  • سود روز شمار
  • خرید و فروش آنلاین

همین حالا اوصتا رو بخر و همین الان سود کن

اگر کد بورسی دارید کافیه وارد سامانه معاملاتی کارگزاریتون بشید و اون بالا اسم اوصتا رو جستجو کنید. بعد راحت می تونید واحدهای صندوق رو خرید و فروش کنید و 20درصد روزشمار بازده بگیرید. برای اینکه اوصتا رو روی تابلوی بورس ببینی اینجا کلیک کن .

اگه کد بورسی ندارید می تونید با ثبت نام در سجام و دریافت کد سجام به کارگزاری های معتبر مراجعه و کد بورسیتون رو دریافت کنید. یا می تونید در سامانه ثبت نام غیرحضوری شرکت کارگزاری صبا تامین همه این مراحل رو آنلاین و به سهولت انجام بدید.

 

اوصتا جایگزین مطمئن بانک

مثل بانک مطمئنه

بانک‌ها زیر نظر بانک مرکزی فعالیت می‌کنند. درحالی‌که صندوق‌ها تحت نظارت سازمان بورس قرار داشته و جزء موسسه‌های بازار مالی محسوب می‌شوند. عملکرد صندوق‌ها از سوی سازمان بورس کاملاً تحت نظارت است و فرایندهای نظارتی سخت‌گیرانه متعددی وجود دارد.

به سرعت و آنلاین نقد میشه

برای خرید و فروش واحدهای صندوق اوصتا کافیه کد بورسی داشته باشید اونوقت از طریق سامانه همه کارگزاری های معتبر به روز خرید و فروش کنید و بازدهی تون رو دریافت کنید .

جریمه برداشت نداره

برخلاف بانک ها که برای پرداخت سود باید پولتون رو حداقل چند مدت تو بانک نگه دارید و اگر پولتون رو زودتر از موعد بردارید جریمه بدید. صندوق اوصتا هیچ جریمه ای برای برداشت پول نداره و بابت حتی یک روز نگه داری پولتون به شما بازده می ده.

 

بازدهش بالاتر از بانکه

سقف سود بانکی برای حساب های بلند مدت در حال حاضر 18 درصد است در حالی که در صندوق سرمایه گذاری اوصتا کف بازدهی روزشمار  20  درصد است.


 

پول زیاد برای شروع نمی خواد

برای شروع سرمایه گذاری در اوصتا فقط 500 هزار تومان پول لازم دارید و برای این مقدار هم روزشمار 20 درصد بازده دریافت می کنید .


 

اوصتا vs سپرده بانکی

صندوق‌های سرمایه‌گذاری درآمد ثابت موظف به سرمایه‌گذاری حداقل ۷۵ % از دارایی‌های خود در اوراق بدهی و سپرده های بانکی هستند، به همین دلیل این صندوق‌ها ریسک بسیار کمی دارند و یکی از جایگزین های مطمئن سپرده بانکی به حساب می آیند.

- مزایای سرمایه گذاری در صندوق اوصتا نسبت به سپرده گذاری در بانک ها

نقدشوندگی سریع واحدهای صندوق و عدم اعمال نرخ شکست در برداشت ها

بدون نیاز به مراجعه حضوری و خرید و فروش به صورت آنلاین

شناسایی سود روزشمار

عدم وجود محدودیت در افزایش یا کاهش میزان سرمایه گذاری در صندوق

صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت اوصتا همچنین از روز تاسیس نسبت به سپرده بانکی عملکرد بسیار بهتری داشته است.

مقایسه بازدهی صندوق در مقایسه با سپرده بانکی در نمودار زیر قابل مشاهده است.

بازم سوال داری ؟؟ همین حالا تماس بگیر